Series
Ratings
13
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.5- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0