Series
Ratings
252
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0
CLEVATESSRated ★ 3.5
Apocalypse Bringer MynoghraRated ★ 2.5
The Water MagicianRated ★ 2.0
CITY THE ANIMATIONRated ★ 4.0
The Daily Life of a Middle-Aged Online Shopper in Another WorldRated ★ 1.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 2.5
The Shiunji Family ChildrenRated ★ 2.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
Introduction to MineralogyRated ★ 3.5
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 3.0- 恋物語Rated ★ 3.5
Zoku OwarimonogatariRated ★ 2.5- Owarimonogatari IIRated ★ 3.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 2.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.0
Uglymug, EpicfighterRated ★ 1.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0