Titles you rated
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5