Movies
Ratings
278
A-X-LRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
CarrieRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Self/lessRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5