Movies
Ratings
276
Architecture 101Rated ★ 0.5
TwilightRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Golden Kamuy MovieRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0