Series
Ratings
45
Temperature of LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5