Series
Ratings
34
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0