Movies
Ratings
1415
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
SomebodyRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
SpacemanRated ★ 2.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5