Movies
Ratings
245
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Night FishingRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5