Series
Ratings
107- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0