Movies
Ratings
1093
General's Son IIRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.5
DesperadoRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 4.0
BedazzledRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The SwitchRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
NegotiatorRated ★ 3.5- My Father Is HeroRated ★ 4.0
True LegendRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
How To Top My WifeRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
SteelRated ★ 4.0
TickerRated ★ 3.0
DefendorRated ★ 4.5