Series
Ratings
266
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0- Room of RomanceRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0- 태풍상사Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Spring FeverRated ★ 5.0
Love MeRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
BargainRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0