Series
Ratings
22
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
LaLiga: All AccessRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0