Movies
Ratings
698
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5