Movies
Ratings
759
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5