Movies
Ratings
241
Tokyo SonataRated ★ 4.0
The Company MenRated ★ 3.5
Only the BraveRated ★ 4.0
Happy-Go-LuckyRated ★ 4.0
The ImmigrantRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 4.0
Close-KnitRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
A Touch of SinRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5