Movies
Ratings
387
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
Walk UpRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0