Series
Ratings
12
Secret GardenRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0