Series
Ratings
784
Genie, Make a WishRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
Your HonorRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 0.5
Love ScoutRated ★ 2.0
The Devil's JusticeRated ★ 4.0
Once Upon a Small TownRated ★ 4.0- Red Velvet - Level Up! Project Season 5Rated ★ 4.5
- Yeri's RoomRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
The Number You Have DialedRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- The Disney AfternoonRated ★ 5.0