Series
Ratings
158
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
BodiesRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The WatcherRated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.5
ClickbaitRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 5.0