Series
Ratings
16
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
If We Were A SeasonRated ★ 4.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 4.0
My Favorite FlowerRated ★ 4.5
My Dear ExesRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 4.5- The Expiration Date of You and MeRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.5