Series
Ratings
44
Dr. StoneRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5