Series
Ratings
39
New HeartRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0