Movies
Ratings
119
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
HelplessRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.0