Series
Ratings
30
PastaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5- OuroborosRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0