Series
Ratings
1416
Dexter: ResurrectionRated ★ 4.0
Dexter: Original SinRated ★ 4.0
Dalgliesh Season 1Rated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Murder in ProvenceRated ★ 3.5
Inspector Lewis Season 2Rated ★ 4.0
Inspector Lewis Season 1Rated ★ 4.0
The Pembrokeshire MurdersRated ★ 4.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Devil May CryRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Scoop's EggRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5
SprigganRated ★ 3.5
Terminator ZeroRated ★ 2.0
Haunted HotelRated ★ 4.0
Splinter Cell: DeathwatchRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5