Series
Ratings
50
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
HealerRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0