Series
Ratings
24
KairosRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0