Movies
Ratings
15
Man in LoveRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0