Movies
Ratings
1108
A Letter to MomoRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
BeatRated ★ 2.0
There's Something About MaryRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 2.5
Mr. BrooksRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5