Series
Ratings
46
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
BloodRated ★ 3.0
MagicRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5