Movies
Ratings
87
BeatRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 2.0