Series
Ratings
116
BonobonoRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
- KeroroRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5