Movies
Ratings
2028
A Man EscapedRated ★ 5.0- Tango at DawnRated ★ 2.0
RenoirRated ★ 4.0
Lee Cronin's The MummyRated ★ 2.5
That Summer in ParisRated ★ 4.0
DonbassRated ★ 3.5
In the FogRated ★ 4.0
My JoyRated ★ 4.0- Journeys in Math and GeneticsRated ★ 3.0
We Live In TimeRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.5
Silent FriendRated ★ 4.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.0
Miami ViceRated ★ 3.0
El SurRated ★ 4.0
No Heaven, But Love.Rated ★ 2.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
The Way To SampoRated ★ 5.0
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.0- The Empty DreamRated ★ 3.5