Series
Ratings
55
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Mr. McMahonRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0