Series
Ratings
526
Our Little Summer VacationRated ★ 2.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 3.5
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 3.5
TV Animal FarmRated ★ 3.0
Begin Again IntermissionRated ★ 3.5- Begin Again Open MicRated ★ 3.5
- Gag ConcertRated ★ 3.0
Begin Again ReunionRated ★ 3.5
Begin Again KoreaRated ★ 3.5
Real MenRated ★ 3.0
Begin Again Season 3Rated ★ 3.5
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
My Little Television V2Rated ★ 3.0
Comedy Big LeagueRated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
We Got Married Season 4Rated ★ 3.0- The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius SpecialsRated ★ 3.0
- Reckless ChallengeRated ★ 3.0