Movies
Ratings
1486
The Full MontyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
3670Rated ★ 4.0
Ten MonthsRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Art School ConfidentialRated ★ 4.5
Happy Bus DayRated ★ 3.0
First CowRated ★ 4.5
Saint MaudRated ★ 3.5
Christiane F.Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Donnie DarkoRated ★ 4.5
The Quiet GirlRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0