Movies
Ratings
771
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 2.0
TarRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
HungerRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
HoneySweetRated ★ 1.0
SmugglersRated ★ 3.5