Movies
Ratings
356
ConclaveRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5