Series
Ratings
18
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0