Movies
Ratings
422
BeginnersRated ★ 5.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.5
The Beat That My Heart SkippedRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
Promise at DawnRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 5.0- ChocolatRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.0
Half NelsonRated ★ 3.0