Movies
Ratings
409
AkiraRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 1.0
The HelpRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0