Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 2.0
LifeRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0