Movies
Ratings
1407
Bloody TieRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0