Series
Ratings
111
Wonder ManRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Secret InvasionRated ★ 2.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 2.5
Ted LassoRated ★ 3.5
X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.5