Series
Ratings
59
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Three KingdomsRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 0.5
Clannad After StoryRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
HorimiyaRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5