Movies
Ratings
136
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.5
PushRated ★ 3.5