Series
Ratings
20
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0