Series
Ratings
104
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- My Little MonsterRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0