Movies
Ratings
149- Notes from the UnknownRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
RentRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0